Sebzeli bulgur pilavı eşliğinde fırında özel sosla marine edilerek hazırlanan patates-tavuk ikilisi

Sebzeli bulgur pilavı eşliğinde fırında özel sosla marine edilerek hazırlanan patates-tavuk ikilisi #2535

Belkıs & fatoş şef
₺70

Ankara / Keçiören

Kaç Kişilik
4 Kişilik
Sipariş Süreci
24 Saat Önceden Sipariş Alınır
Teslimat Şekli
Kendim Teslim Ederim (ek ücretli)

4 kişilik 70 TL 6 kişilik 110 TL 12 kişilik 215 TL Fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Önceliğimiz Hijyen olan mutfagimizda; dilerseniz video çekimiyle Sizin de nasıl hazirladigimizi görebilmenizi sağlıyoruz. Tüm Yemek Çeşitleri; Hamur İşleri ( Hamburger Ekmeği ve Poğaçamiz meşhurdur) ... Kurabiye ve Kek Çeşitleri...Yaprak Sarma, Çorba çeşitleri... Lazanya, Salata Çeşitleri ve Sosları ...soğuk meze çeşitleri özenle hazırlanır.

Sebzeli bulgur pilavı eşliğinde fırında özel sosla marine edilerek hazırlanan patates-tavuk ikilisi Hakkında Bilgi

Sebzeli bulgur pilavı eşliğinde fırında özel sosla marine edilerek hazırlanan patates-tavuk ikilisi Ankara ili Keçiören konumunda bulunan Belkıs & fatoş şef, Belkıs tarafından hazırlanmaktadır.
Belkıs Şefin Açıklaması: 4 kişilik 70 TL 6 kişilik 110 TL 12 kişilik 215 TL Fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Önceliğimiz Hijyen olan mutfagimizda; dilerseniz video çekimiyle Sizin de nasıl hazirladigimizi görebilmenizi sağlıyoruz. Tüm Yemek Çeşitleri; Hamur İşleri ( Hamburger Ekmeği ve Poğaçamiz meşhurdur) ... Kurabiye ve Kek Çeşitleri...Yaprak Sarma, Çorba çeşitleri... Lazanya, Salata Çeşitleri ve Sosları ...soğuk meze çeşitleri özenle hazırlanır.