Hafif severlere döküm tavada tavuk şehriyeli pirinç pilavı eşliğinde

Hafif severlere döküm tavada tavuk şehriyeli pirinç pilavı eşliğinde #2536

Belkıs & fatoş şef
₺70

Ankara / Keçiören

Kaç Kişilik
4 Kişilik
Sipariş Süreci
24 Saat Önceden Sipariş Alınır
Teslimat Şekli
Kendim Teslim Ederim (ek ücretli)

4 kişilik 70 TL 6 kişilik 110 TL 12 kişilik 215 TL Fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Önceliğimiz Hijyen olan mutfagimizda; dilerseniz video çekimiyle Sizin de nasıl hazirladigimizi görebilmenizi sağlıyoruz. Tüm Yemek Çeşitleri; Hamur İşleri ( Hamburger Ekmeği ve Poğaçamiz meşhurdur) ... Kurabiye ve Kek Çeşitleri...Yaprak Sarma, Çorba çeşitleri... Lazanya, Salata Çeşitleri ve Sosları ...soğuk meze çeşitleri özenle hazırlanır.

Hafif severlere döküm tavada tavuk şehriyeli pirinç pilavı eşliğinde Hakkında Bilgi

Hafif severlere döküm tavada tavuk şehriyeli pirinç pilavı eşliğinde Ankara ili Keçiören konumunda bulunan Belkıs & fatoş şef, Belkıs tarafından hazırlanmaktadır.
Belkıs Şefin Açıklaması: 4 kişilik 70 TL 6 kişilik 110 TL 12 kişilik 215 TL Fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Önceliğimiz Hijyen olan mutfagimizda; dilerseniz video çekimiyle Sizin de nasıl hazirladigimizi görebilmenizi sağlıyoruz. Tüm Yemek Çeşitleri; Hamur İşleri ( Hamburger Ekmeği ve Poğaçamiz meşhurdur) ... Kurabiye ve Kek Çeşitleri...Yaprak Sarma, Çorba çeşitleri... Lazanya, Salata Çeşitleri ve Sosları ...soğuk meze çeşitleri özenle hazırlanır.